Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć z naszych realizacji i pracy wykonanej zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Na przestrzeni lat działalności naszej firmy, w branży obróbki powierzchni metalu mieliśmy szansę malować i lakierować proszkowo elementy konstrukcji, balustrad i wielu innych przedmiotów z metalu dostarczonych przez naszych Zleceniodawców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia wykonanych realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wykonując je solidnie, dokładnie i precyzyjnie. Zapraszamy do kontaktu!

 • Malowanie proszkowe w Szczecinie – kolorystyka z palety RAL

  W firmie Stalmal proces malowania proszkowego odbywa się na nowoczesnym zapleczu technicznym dzięki specjalistycznym urządzeniom. Wykorzystując nacisk elektrostatyczny równomiernie nakładamy farbę proszkową na różnego rodzaju elementy, konstrukcje halowe, balustrady i place zabaw. Z reguły zajmujemy się przedmiotami wielkogabarytowymi i ciężkimi, dlatego też nie ma dla nas zadań niemożliwych do zrealizowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wykonując je z największa starannością. Malowanie proszkowe w Szczecinie w wykonaniu naszych profesjonalistów to wysoki poziom usług.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jakim złożonym procesem jest lakierowanie i malowanie proszkowe. Wprowadzając do naszych usług najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne utrzymujemy wciąż wysoki poziom. Pomalowana proszkowo powierzchnia przez długi czas pozostaje błyszcząca i gładka co zapewnia jej świetny efekt wizualny. Malowanie proszkowe w Szczecinie posiada wiele zalet, dlatego też mocno zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy i skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!

 • Stalmal – nowoczesna malarnia proszkowa w Szczecinie

  Nasza firma oferuje usługi malowania proszkowego elementów oraz konstrukcji metalowych, ocynkowanych i aluminiowych w oparciu o metodę elektrostatyczną. Dostosowana do obecnych wymagań technologia, jest jedną z najskuteczniejszych powłok zapewniających ochronę stali przed korozją. Wszystkie elementy trafiające do naszej formy zanim zostaną pomalowane proszkowo są przez naszych fachowców solidnie i profesjonalnie czyszczone. Nowoczesna malarnia proszkowa w Szczecinie firmy Stalmal posiada wszelkiego rodzaju niezbędne urządzenia do wykonywania zleceń i profesjonalnych prac.

  Dzięki palecie barw RAL nasi Klienci mają możliwość wyboru odpowiedniego koloru idealnie pasującego do danego produktu. Posiada ona mnóstwo odcieni, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Malarnia proszkowa w Szczecinie to prężnie działająca firma w branży lakiernictwa proszkowego. Tylko u nas możliwe jest fachowe lakierowanie proszkowe z wykorzystaniem nowoczesnej kabiny lakierniczej i wielkogabarytowym piecem. Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem i korzystaniem ze sprawdzonych technologii. Zapraszamy!

 • Stalmal - Profesjonalna lakiernia proszkowa Szczecin

  Od kilkunastu lat wprowadzamy na rynek nowoczesne usługi powlekania proszkowego różnych konstrukcji metalowych. Nasza lakiernia proszkowa w Szczecinie przez cały ten czas nawiązała współpracę ze światowej klasy producentami farb proszkowych i urządzeń, dzięki którym nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza kolorystycznego i profesjonalnych usług. Wykonujemy lakierowanie elementów ze stali, cynku i aluminium, a efektem tego jest gładka powierzchnia bez śladów pęcherzy i zacieków, która jest niezwykle odporna na wszelkiego rodzaju czynniki z zewnątrz, chemiczne i mechaniczne.

  Kabina lakiernicza jaką posiada nasza lakiernia proszkowa w Szczecinie pozwala na skierowanie naszej oferty do szerokiego grona Klientów. Malowanie zarówno małych, jak i dużych powierzchni predysponuje nas do wykonywania zleceń dla branży przemysłowej i reklamowej. Poza malowaniem proszkowym zajmujemy się specjalistyczną obróbką ścierną metali. Nasz personel stosuje tylko i wyłącznie sprawdzoną technologię i lakiery gwarantujące trwałą powłokę lakierniczą. Jeśli poszukujesz nowoczesnej i profesjonalnej lakierni w Szczecinie zapraszamy!

 • Lakierowanie proszkowe w Szczecinie z użyciem wysokiej jakość farb

  Jedną z wielu specjalności firmy Stalmal jest lakierowanie proszkowe w Szczecinie. Skupiamy się głównie na malowaniu metalu, konstrukcji stalowych i ocynkowanych. Usługi wykonujemy w oparciu o nowoczesne metody, które łączą doskonalą ochronę przed korozją z funkcją dekoracyjną. Dzięki zaangażowaniu ludzi w pracę i doświadczeniu, nasze realizacje cechują się starannym wykonaniem z olbrzymią dokładnością. Malujemy i lakierujemy elementy docierając urządzeniem najnowszej generacji w nawet najmniejsze zakamarki. Każde przez nas zlecenie wykonywane jest zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

  Do renowacji powłok lakierniczych czy malowania proszkowego podchodzimy kompleksowo. Przed malowaniem wszystkie elementy zostają poddane odpowiedniej obróbce i piaskowaniu. Przywożąc elementy metalowe do naszej malarni proszkowej – Stalmal mogą być Państwo pewni, że prace zlecane są prawdziwym profesjonalistom. Zapewniamy lakierowanie proszkowe w Szczecinie w przystępnej cenie. Realizacje wykonujemy szybko i terminowo. Zachęcamy osoby zainteresowane nasza ofertą do zapoznania się z nią i skorzystania z naszych usług.

 • Piaskowanie w Szczecinie konstrukcji metalowych

  Firma Stalmal bazując na doświadczeniu prowadzi profesjonalne piaskowanie w Szczecinie. Obróbką strumieniowo-ścierną zajmujemy się od kilkunastu lat. Efekt jaki uzyskujemy po piaskowaniu porównywalny jest do szlifowania, jednak zapewniamy, że oczyszczone powierzchnie piaskarką są zdecydowanie równiejsze. Oczyszczamy metale ze starych powłok malarskich i korozji. Przygotowujemy powierzchnie pod malowanie proszkowe, a także odtłuszczamy za pomocą sprężonego powietrza z drobinkami piasku. Proces ten zapewnia lepszą przyczepność farby i dokładne pokrycie miejsc trudnodostępnych.

  Z roku na rok staramy się, aby piaskowanie w Szczecinie było jak najlepszej jakości i spełniało oczekiwania naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem wykonując prace na wysokim poziomie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia do wykonywania zleceń, a także całą gamę farb z palety RAL w różnych odcieniach. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do współpracy! Podczas pracy staramy się dostosowywać ciśnienie powietrza, cząsteczki i rodzaj piasku do metalu, co czyni nas fachowcami w tej dziedzinie.

Firma Stalmal oferuje profesjonalne malowanie proszkowe
i obróbkę ścierną metali na wysokim poziomie

Copyright © 2019   www.stalmal.szczecin.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.